Ponuka práce

Naša ponuka práce sa každý deň aktualizuje, preto nás neváhajte kontaktovať.

Prosíme, vyplňte formulár, vyberte o akú pracovnú pozíciu máte záujem a vložte životopis ako prílohu.


Pozícia:
Meno:
E-mail:
Telefón:
Správa:
Príloha:

Opíšte kód:

Naše ocenenia

Bratislava, 10. decembra 2010

V kategórii začínajúca podnikateľka obsadila 1. miesto konateľka spoločnosti ANER HAUS s.r.o. pani Zdenka ŠVÁBEKOVÁ


  viac info...  


Maľovanie, stierkovanie


Farby ovplyvňujú naše správanie a náladu, dokážu nás upokojiť alebo naopak, môžu aktivovať a prebúdzať emócie. Preto je výber farby a odtieňa veľmi dôležitý.

Už Vás nebaví pozerať sa na starú maľbu na stenách ? Váš byt potrebuje skrátka zmenu. Listujete časopisom o bývaní a hovoríte si, že by ste radi vyskúšali vymaľovať netradične, moderne…? Alebo uprednostníte klasické maľovanie?

Naša spoločnosť ponúka maľovanie a stierkovanie všetkých vnútorných priestorov bytov, kancelárií, schodíšť, administratívnych priestorov a podobne.

Pre povrchovú úpravu interiérov je v dnešnej dobe k dispozícii veľmi široký výber materiálov. Voliť môžeme od obyčajnej farby, až po kvalitné, difúzne otvorené a umývateľné akrylové farby. Pri našej práci používame farby od tuzemských výrobcov, ako aj overený nemecký kolorovací systém, přičom kladieme dôraz na kvalitu, spojenú s požiadavkami na finálny povrch a možnosti klienta. Farby sú ľahko pripravovateľ-né, rýchloschnúce, paropriepustné, sú úplne zdravotne nezávadné, čím napomáhajú zachovaniu nedotknutého životného prostredia, a vytvárajú príjemnú mikroklímu vo Vašom prostredí.

Sme schopní zrealizovať povrchovú úpravu akéhokoľvek interiéru. Ak už zvolíte akýkoľvek spôsob povrchovej úpravy Vašich stien, je treba si uvedomiť, že ak chcete, aby výsledok bol perfektný, pred samotným maľovaním, či dekoráciou, je potrebné povrch dokonale pripraviť, vyhladiť stierkovou hmotou, sadrovou hmotou, prípadne omietkou.

Nemenej dôležitou súčasťou je aj fixácia stien penetračným náterom. Rozdiel medzi maľbou na vyhladenom podklade, oproti maľbe na nie príliš dobre prevedenej, či dokonca lokálne opravovanej omietke, je veľmi markantný. Sme tu od toho, aby sme Vám pomohli nájsť to najlepšie riešenie Vašich potrieb a predstáv, pri realizácií povrchových úprav stien Vášho interiéru, s ohľadom na možnú výšku investícií do tak nákladnej činnosti, akou dokončovanie, či rekonštrukcia interiéru bezosporu je.

Prídeme na osobnú obhliadku, vymeriame, predložíme vzorkovník farieb, pripravíme cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky začneme s realizáciou prác. Ani nebudete vedieť, že boli u Vás maliari, len tým, že Vaše steny budú žiariť farbami.

Našim cieľom je kvalitne odvedená práca a spokojnosť klientov, preto sa snažíme o profesionálny prístup nás a našich zamestnancov, ku všetkým zákazkám bez ohľadu na ich objem.


Kvalitné maliarske práce v rámci Bratislavy aj počas víkendu,
vŕtanie, búranie, drobné murárske prípravné práce pre stavbu, pokládka plávajúcej podlahy, upratovanie. Obhliadky, poradenstvo a cenové ponuky. Komplexná starostlivosť, kvalita a záruka práce, ktorú nikde nekúpite. Po našich maliaroch zostáva čisto - plníme sny žien. Pri práci dbáme na prípravu – zakrytie podláh a nábytku, aby sa tak zabezpečila čistota domova. Naša práca hovorí za všetko. Vďaka tomu, väčšina našich klientov je získaná z referencií na naše zákazky.

Samozrejmosťou je tiež šetrný prístup k Vášmu majetku v priebehu prác. Hrubé upratanie po skončení prác je bezplatné, v prípade záujmu klienta poskytujeme komplexné upratovacie, tepovacie a čistiace služby.

Darčekový poukaz

Novinka - venujte svojim známym darčekovú poukážku na čerpanie služby:

  • gazdinky, upratovacie a čistiace práce v domácnosti

info@anerhaus.sk

Stiahnuť poukaz

Záujem o služby

Napíšte nám o akú službu máte záujem a my Vám radi poskytneme všetky podrobné informácie.

Služba:
Meno:
E-mail:
Telefón:
Správa:
Opíšte kód:

Nasledujte nás

Facebook ANER HAUS na Facebooku

Twitter ANER HAUS na Twitteri

Linkedin ANER HAUS na Linkedin

Naša čistiaca technika

Na čistenie v kanceláriách a Vašich domácnostiach používame tú najlepšiu techniku na trhu


Ďakujeme za návštevu