Ponuka práce

Naša ponuka práce sa každý deň aktualizuje, preto nás neváhajte kontaktovať.

Prosíme, vyplňte formulár, vyberte o akú pracovnú pozíciu máte záujem a vložte životopis ako prílohu.


Pozícia:
Meno:
E-mail:
Telefón:
Správa:
Príloha:

Opíšte kód:

Naše ocenenia

Bratislava, 10. decembra 2010

V kategórii začínajúca podnikateľka obsadila 1. miesto konateľka spoločnosti ANER HAUS s.r.o. pani Zdenka ŠVÁBEKOVÁ


viac info...


Aktuality


DenníkN| 16-10-2015

Zdenka Švábeková (61). Po skončení školy sa venovala výchove troch dcér, no stihla absolvovať viaceré vzdelávacie kurzy, je držiteľkou niekoľkých certifikátov, študovala ekonomickú a podnikateľskú literatúru a prepracovala sa na vedúcu jednej bratislavskej pošty. Po odchode do invalidného dôchodku sa stala majiteľkou a konateľkou spoločnosti ANER HAUS, ktorá zabezpečuje služby pre rodinu a domácnosť - upratovanie, opatrovateľky pre deti aj seniorov, maliarske práce či spracovanie účtovníctva. V roku 2010 získala 1. miesto v kategórii Začínajúca podnikateľka roka, tento rok Cenu verejnosti v súťaži Dobrý podnikateľ Metro.

DenníkN - Celý článok

Časopis Profit | 25-01-2011

Veľa žien sa asi dotkne otázka, či vedia upratovať. Ale Zdenka Švábeková, spolumajiteľka bratislavskej spoločnosti Aner Haus, ktorá nedávno získala ocenenie Najlepšia začínajúca podnikateľka roka 2010, o tom vie svoje. Kým sa jej zamestnankyne vydajú upratovať do domácností a firiem, absolvujú mesiac tréningu v modelovej domácnosti. Jedna zo zamestnankýň sa opýtala, či nie je strata peňazí školiť budúce gazdinky - upratovačky v „tréningovej“ domácnosti.

Profit - celý článok

Časopis Slovenska | č.19.2010

V časopise Slovenska č.19.2010 nám vyšiel článok Gazdinka v dome. Článok bližšie predstavuje našu ponúkanú službu Gazdinka, a ponúka tak alternatívy najmä ženám v domácnosti, aby si cez víkend našli čas pre seba a svoju rodinu, a nemuseli po ťažkom týždni cez víkend, ešte aj upratovať. Ponúkame Vám celý článok na prečítanie a stiahnutie.

Gazdinka v dome

Najlepšia začínajúca podnikateľka roku 2010 | Bratislava, 10-12-2010

Počas gala večera, ktorý sa konal 9. decembra 2010 v priestoroch Palugyayovho paláca v Bratislave, predstavila Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania, najúspešnejšie podnikateľky pre rok 2010.

O titul v tomto roku bojovala viac než polovica žien zo západného Slovenska (55%), 30% zo stredného a len 15% z východného Slovenska.

Takmer 66% z nich podniká ako fyzická osoba (živnostníčka), ostatné sú majiteľky s.r.o. V priemere existujú na trhu 7 rokov a zamestnávajú viac ako 130 zamestnancov. Až 27% z kandidátok vedie úspešné firmy 13 rokov a viac.

Najväčší počet podnikateliek súťažil v hlavnej kategórii - "Vynikajúca podnikateľka", a venujú sa poskytovaniu služieb, ako napr. účtovníctvu, kozmetika, pohostinstvo a ubytovanie, kynológia, vzdelávanie, projektová činnosť, služby pre rodinu a domácnosť, vydavateľstvo, polygrafia... Výrobných spoločností každoročne ubúda. Zameriavajú sa na produkciu dámskej konfekcie, okuliarových rámov, cukrárenských výrobkov, zdravotníckych pomôcok...

V kategórii začínajúca podnikateľka, obsadila 1. miesto konateľka spoločnosti ANER HAUS s.r.o., pani Zdenka ŠVÁBEKOVÁOcenenie pani
Zdenky Švábekovej

Podnikateľka Slovenska
rok 2010

Soška
pre víťazato máme


Víťazka
odchádza z pódia


Víťazka podnikateľka
roka 2010


Pani Gašparovičová
- galavečer


Pani Švábeková
a manažérka spol.


Večierok z
ocenenia ANER HAUS

Profesionálny a individuálny prístup, spoľahlivosť a flexibilita...

Darčekový poukaz

Novinka - venujte svojim známym darčekovú poukážku na čerpanie služby:

  • gazdinky, upratovacie a čistiace práce v domácnosti

info@anerhaus.sk

Stiahnuť poukaz

Záujem o služby

Napíšte nám o akú službu máte záujem a my Vám radi poskytneme všetky podrobné informácie.

Služba:
Meno:
E-mail:
Telefón:
Správa:
Opíšte kód:

Nasledujte nás

Facebook ANER HAUS na Facebooku

Twitter ANER HAUS na Twitteri

Linkedin ANER HAUS na Linkedin

Naša čistiaca technika

Na čistenie v kanceláriách a Vašich domácnostiach používame tú najlepšiu techniku na trhu


Ďakujeme za návštevu